Diskusní fórum ČVUT

Vítejte v diskusním fóru ČVUT! Diskutujme aktuální otázky života na ČVUT. Pro přístup do diskuse se prosím přihlašte. Případné náměty a doplnění přivítáme.

Nejste přihlášen.

Přihlašte se prosím Vaším primárním uživatelským jménem a heslem (viz. Usermap).

#1 2016-04-22 15:55:25

Ing. Šárka Konášová
Uživatel

Tipy pro cestování do zahraničí

Jelikož zdejší fórum moc nežije, tak mi napadlo se podělit o pár tipů ze zahraničí a trochu to tady oživit smile

Informace o cestování se občas snažím sdílet na webu ara.cz. Zde přikládám pár tipu, které se můžou hodit všem, aby ušetřili pár korun při cestování a více toho viděli. Doporučuji si přečíst článek jak najít a koupit nejlevnější letenky a zajímavý je i článek jak najít levné ubytování na cestách.

Aktuálně studuji a žiji v Rio de Janeiro. Často se mi lidé ptají, co navštívit, tak jsem vytvořila s bráchou seznam cílů v Rio de Janeiro, které zde můžete navštívit. Až se mi naskytne více času, tak se ráda podělím i svoje zkušenosti a důvody, proč jsme se sem přestěhovali s přítelem a jaké to je. Jelikož všechno má své dobré, ale i stinné stránky smile

Pokud máte vlastní tipy nebo zkušenosti s cestováním, tak budu ráda, pokud se o ně rovněž podělíte.

Board footer

Diskusní fórum ČVUT
webmaster@cvut.cz

© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson